Kooli logoga lipsude ja lehvi tellimine

Kooli sünnipäeva-aasta puhul valmisid suve hakul kooli logoga lipsud ja lehv. Tegemist on aksessuaaridega, mida saab ja tasub kanda nii pidupäevadel kui ka argipäevadel, nii kooliüritustel kui ka väljaspool kooli, näiteks kontserdikülastusel või teatriskäigul.

Lipsu või lehvi kandmine kohustuslikuks ei saa, küll aga näeksime hea meelega nii õpilasi kui ka õpetajaid kooliaasta pidulikemal sündmustel neid kandmas, et muidu õhus tuntav “meie kooli tunne” kooliperet ka visuaalselt ühendaks.

Koostöös lipsude-lehvide valmistaja Handmadetie OÜ-ga jõudsid ideest teostuseni järgmised valikud:

• Alt laienev naiste ja tütarlaste kaelalehv – hind 12.00 eurot [LINK]
  • Seotav meestelips (6,5 x 150 cm) – hind 14.40 eurot [LINK]
  • Seotav noormeeste lips (6,5 x 130 cm) – hind 12.00 eurot [LINK]
  • Reguleeritav noormeeste kikilips  – hind 14.40 eurot [LINK]
  • Reguleeritav laste kikilips – hind 9.00 eurot [LINK]

Näidistoodetega saab tutvuda kooli kantseleis, mis on tööpäevadel avatud kell 9.00-16.00.

Esimesed kiiremad huvilised said lipse-lehve tellida juba juunikuus. Nüüd algab teine tellimisvoor kõigile neile, kes eelmisel korral ei jõudnud või kes alles sel sügisel meie kooliperega liitunud.

Selleks tuleb kõigepealt täita elektrooniline tellimisankeet ja seejärel tasuda täpne summa Loova Partnerluse MTÜ arveldusarvele  EE667700771001703169 Ülekande selgitusse märkida: koolilips, lapse nimi ja klass.

Tellimisankeet asub siin:

Tellida saab 20. oktoobrini.

Kes jõuab hiljemalt 20. oktoobriks tellimuse esitada ja selle eest ka tasuda, saab oma lipsu-lehvi kätte kantseleist hiljemalt 1. detsembriks.