B- ja C-võõrkeelte päev

29. veerbruaril tähistas Tallinna 32. Keskkool B- ja C-võõrkeelte päeva, et pöörata hetkeks rohkem tähelepanu prantsuse-, vene- ja saksa keelele. Päev algas 10.40 vahetunniga, mille ajal sai prantsuse muusika saatel osta endale esimese korruse fuajeest rahvuspäraseid küpsetisi. Järgneva kahe vahetunni ajal sai kuulata ka saksa ja vene muusikat. Koridorides liikusid ringi stiilsed saksa-, vene- ning prantsusepäraselt riietatud õpilased ning vaateväljalt ei puudunud ka rahvuslipud. Prantsuse keele õpetaja Gilbert Mandzolo muutis oma klassi näitusesaaliks, kus tutvustas Kongo rahvuskultuuri, eksponeerides riideid, raamatuid, skulptuure ning pille. 13.05 algas juba traditsiooniks saanud võõrkeeltepäeva kontsert, kus osalesid nii 7.a, 10.c, 10.b, 10.d, 11.d, 12.c, kui ka 12.d klasside õpilased. Kuulajaid oli saalis nii palju, et kõik ei mahtunudki istuma. Esineti nii laulude, tantsude kui ka playboxi kavaga. Meeleolukas kontsert lõpetas ühtlasi ka võõrkeelte päeva.

Suured tänud korraldajatele ning osalejatele!

[GALERII]