Tubli avalöök Tallinna koolinoorte meistrivõistluste hooajale

14. septembril 2016 algas Tallinna koolinoorte meistrivõistluste 35. hooaeg teatejooksuga, kus avastardi andis kultuuriminister Indrek Saar. Minister tervitas ja innustas teatejooksu meistrivõistlustel osalejaid üleeuroopalise liikumisnädala MOVE Week raames ning andis ka stardipaugu põhikooli tütarlaste 10×60 meetri pendelteatejooksule.

Põneval võistluspäeval osales üle 2500 õppursportlase. Koolinoortemeistrid selgusid pendelteatejooksudes, neidude 4×400 meetri jooksus ja noormeeste 4×800 meetri jooksus.

Gümnaasiumide arvestuses tõid meie jooksjad 23 Tallinna gümnaasiumi seas meie koolile kokkuvõttes 7. koha. Põhikoolide arvestuses jäime 47 Tallinna põhikooli hulgas 17. kohale.

Meie õpilastest kiireimad olid neidude 10×100 meetri võistkonda kuulunud Lisbeth Mikson (10.a), Jessica Lauter (10.b), Sandra Iris Soans (10.b), Kertu Kibal (10.c), Laura Liisa Lõhmus (11.a), Sirle-Angela Sepp (11.b), Keiti Aasavelt (12.a), Helina Meier (12.b), Anna Maria Jäetma (12.c), Keiri Tiigiste (12.d), kes jooksid end 6. kohale.

Samuti 6. koha saavutas noormeeste 4×800 meetri võistkond koosseisus Jaanis Sirkel (11.a), Andry Soo (11.b), Kristo Siimer (11.b), Samuel Saadoja (12.d).

Kokku osales meie koolist neil jooksuvõistlustel 55 õpilast. Õpilasi juhendasid kehalise kasvatuse õpetajad Elle Kase, Siiri Mets, Indrek Reinbok, Meelis Raiend, Jürgen Soo.

Kõik tulemused leiab siit: https://www.tallinn.ee/est/haridus/Uudis-Tallinna-koolinoorte-meistrivoistluste-35.-hooaja-avas-kultuuriminister-Indrek-Saar?&filter_otsing_uudis_rubriik_id=100