Muudatused toitlustuse korralduses

Eriolukorra täiendavate meetmete tõttu asendatakse alates 1. aprillist hetkel koolis pakutav sooja lõunasöögi portsjon toidupaki vastu. Toidupakk sisaldab 6 päeva toiduaineid.

Toidupakkide jagamine hakkab toimuma kindlatel kuupäevadel ikka endiselt kooli söökla tagaukse kaudu kell 11.00-13.00. Kuna toidukott võib olla ka väikese lapse jaoks päris raske, siis tasub kohale tulla koos lapsevanemaga, vanema õe-vennaga või anda lapsele kaasa seljakott.

Esimesed toidupakid saavad homme, 1. aprillil kätte need lapsed, kes juba varasemalt kodulehel  registreerusid.

Järgmise toidupaki saavad lapsed 8. aprillil kell 11.00-13.00. Edasised toidupakkide jagamise kuupäevad on selgumisel.

Kel veel on vajadust toiduabi järele, saab end kirja panna siin: LINK

Kui samast perest on toidupaki soovijaid rohkem kui üks, siis palun registreerida iga õpilane eraldi.

Kes eelnevalt on registreerunud ja on igapäevaselt koolis lõuna järel käinud, uuesti end kirja panema ei pea.

Soovijate nimekiri läheb lukku 2. aprillil kell 12.00.

Küsimuste korral palume pöörduda kooli direktori poole: maarja.merigan@32kk.edu.ee.