Taas sai teoks õpilaste tervisekonverents

Meie kooli tervisenõukogu koostöös Tallinna Haridusametiga korraldas 30. aprillil teist aastat järjest koolinoorte tervisekonverentsi, mis oli mõeldud 7.-10. klassi õpilastele. Lisaks loengutele said õpilased osa praktilistest töötubadest. Samuti oli võimalik testida oma vastupidavust ja teadmisi-oskusi koolihoovil pöörlevas autos.

Tervisekonverentsi külalised seekord olid:
Andrus Lehtmets (TÜ lektor ja kiirabiarst), “Pea asi on peaasi”,
Ailen Suurtee (Peaasi.ee koolitaja), “Mõtted ja tunded – kust need tulevad ja kuidas nendega toime tulla?”,
Marilyn Koor ja Brith Kupper (Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tudengid), “Kuidas olla edukas?”,
Natalja Jegorova (Suukooli lektor ja hambaarst), “Tule ja proovi olla hambaarst!”,
Kalle Kask (kiirabitehnik), “Kuidas vältida õnnetusi ja olla esmane abistaja?”,
Marina Aleksejeva (Politsei-ja Piirivalveamet) ja Liis Sepp (Maanteeamet), “Liiklus”,
Allan Kroll (vangla kaplan), “Narkootikumid ja sõltuvus”.

Tervisekonverents sai teoks tänu heale koostööle Tallinna Haridusametiga, Maanteeametiga, Politsei-ja Piirivalveametiga, Tallinna Kiirabiga, MTÜ-ga Peaasi, MTÜga Suukool ja OÜga Autosõit.

Aitäh ekspertidele!
Uute põnevate kohtumisteni!