TOIDUPAKKIDE JAGAMINE 29.04

Tallinna 32. Keskkool jagab järgmised toidupakid laiali kolmapäeval, 29. aprillil.
Toidupaki saavad kõik need, kes end eelnevalt selleks on registreerinud.

Korraldusest:
• Toidupaki saab kätte koolimaja peatrepilt.
• Kooli territooriumile tuleb siseneda lasteaiapoolsest jalgväravast. Autod palume parkida kooli kõrval asuva Maxima parklasse. Kooli autoväravad on kinni ning autoga kooli juurde ei pääse.
• Toidupakile järele tulles tuleb järgida kõiki Terviseameti kehtestatud ettekirjutusi. Seega palume teil hoida teiste inimestega 2-meetrist distantsi ning mitte tulla toidupakile järele kogu perega. Samuti järgida liikumisjuhiseid kooli territooriumil.
• Kuna toidukott võib olla väikese lapse jaoks päris raske, soovitame kaasa võtta korraliku seljakoti. Väikesemal lapsel tasub kohale tulla koos lapsevanema või vanema õe-vennaga.
• Toidupaki saamiseks peab olema kaasas õpilaspilet või lapse ID-kaart. Kui toidupakile tuleb järele lapsevanem, ka siis tuleb lapse õpilaspilet/ID-kaart ikka kaasa võtta.
• Kui toidupakk on käes, tuleb väljuda kooli territooriumilt teise, staadioni kõrval asuva värava kaudu. Nii ei puutu tulijad minejatega ühes ja samas väravas kokku.
• Kuna toidupakkide saajaid on palju, palume kinni pidada allolevast ajagraafikust:

• Kell 10.00-11.00 – 1.-6. klasside õpilased
• Kell 11.00 -12.00 – 7.-12.klasside õpilased