Esimesest virtuaalsest koolieksamist

22. aprill 2020 oli kooliloos ajalooline päev, sest koroonaviirusest tuleneva eriolukorra tõttu toimus 47. lennu teatrisuuna koolieksam seekord virtuaalselt.

Nagu ikka tuli abituriendil eksamiks esitada kirjalikud ülesanded. Lavale tänavune etendus Fjodor Dostojevski “Alandatud ja solvatud” ainetel kahjuks tulla ei saanud, mistõttu eksami praktiliseks väljundiks oli seekord videoülesanne: eksaminand tegi oma tegelaskujuna videopöördumise teemal “Mida mul on öelda kaasaja inimesele/kaasajale?”. Komisjoni ees kaitsmised toimusid videosilla teel.

Oludega kohanemise ja eksami eduka sooritamise eest kiidusõnad kõigile asjaosalistele: 47.d teatriõpilastele, juhendaja Eva Kalbusele, eksamikomisjoni liikmetele Eha Aarele ja Toomas Lõhmustele, tehnilisele toele IT-juht Margus Laanemäele!