Uhked tulemused mõttemängude olümpiaadilt

Suur tänu ning südamlikud õnnitlused järgnevatele õpilastele, kes esindasid edukalt meie kooli läbi õppeaasta kestnud vabariiklikul mõttemängude online-olümpiaadil:

• Gümnaasiumi arvestuses saavutas Marc Joosep Tähiste (10.d) nelja mängu (male, kabe, gomoku, sudoku) kokkuvõttes vabariigis 93 osaleja seas 2. koha.
  • Põhikooli arvestuses saavutas Susanna Kamarik (5.b) nelja mängu (male, kabe, gomoku, sudoku) kokkuvõttes vabariigis 530 osaleja seas 17. koha.
  • Põhikooli arvestuses saavutas  Jaak Andero Aasav (7.c) nelja mängu (male, kabe, gomoku, sudoku) kokkuvõttes vabariigis 530 osaleja hulgas 21. koha.
  • Põhikooli arvestuses saavutas Taavi Varind (9.a) nelja mängu (male, kabe, gomoku, sudoku) kokkuvõttes vabariigis 530 osaleja hulgas 40. koha.
  • Algkooli arvestuses saavutas Martin Pai (2.c) klassist kolme mängu (kabe, sudoku, gomoku) kokkuvõttes vabariigis 569 osaleja seas 37. koha.

Aitäh kõikidele osalejatele ning eraldi tänusõnad meie koolipoolsele mõttemängude korraldajale õpetaja Nele Klopile!