Toidupakkide jagamine 3. juunil

 

Tallinna 32. Keskkool jagab viimast korda toidupakke kolmapäeval, 3. juunil. Toidupaki saavad kõik need, kes end eelnevalt selleks on registreerinud.

Kõigile neile, kes said toidupaki 27. mail, on toidupakk arvestatud ning uuesti registreerima ei pea.

Kui keegi soovib veel toidupaki omanikuks saada või kui keegi soovib pakist loobuda, siis võtke ühendust direktoriga – maarja.merigan@32kk.edu.ee

Korraldusest toidupakkide jagamisel:

  • Toidupaki saab kätte koolimaja peatrepilt.
  • Kooli territooriumile tuleb siseneda lasteaiapoolsest jalgväravast. Autod palume parkida kooli kõrval asuva Maxima parklasse. Kooli autoväravad on kinni ning autoga kooli juurde ei pääse.
  • Toidupakile järele tulles tuleb järgida kõiki Terviseameti kehtestatud ettekirjutusi. Seega palume teil hoida teiste inimestega 2-meetrist distantsi ning mitte tulla toidupakile järele kogu perega. Samuti järgida liikumisjuhiseid kooli territooriumil.
  • Kuna toidukott võib olla väikese lapse jaoks päris raske, soovitame kaasa võtta korraliku seljakoti. Väikesemal lapsel tasub kohale tulla koos lapsevanema või vanema õe-vennaga.
  • Toidupaki saamiseks peab olema kaasas õpilaspilet või lapse ID-kaart. Kui toidupakile tuleb järele lapsevanem, ka siis tuleb lapse õpilaspilet/ID-kaart ikka kaasa võtta.
  • Kui toidupakk on käes, tuleb väljuda kooli territooriumilt teise, staadioni kõrval asuva värava kaudu. Nii ei puutu tulijad minejatega ühes ja samas väravas kokku.
  • Kuna toidupakkide saajaid on palju, palume kinni pidada allolevast ajagraafikust:

kell 10.00-11.00 – 1.-6. klasside õpilased
kell 11.00 -12.00 – 7.-12.klasside õpilased
kell 12.00 -13.00 – mitmelapselised pered ja teiste koolide õpilased

Küsimuste korral pöörduda direktori poole – maarja.merigan@32kk.edu.ee