Tallinna koolinoorte meistrivõistluste tulemustest

21.-22. mail toimusid Kadrioru staadionil Tallinna koolinoorte meistrivõistlused. Ka meie kool oli neil mitmete õpilastega esindatud. Kõige säravama tulemuse tegi 10. klassi noormees Raiko Pappel, kes saavutas vanemate noormeeste kategoorias 100 meetri finaalis auhinnalise I koha. Veidi pikemas jooksus, 200 meetri jooksus tul ta V kohale.

Pappel 100m I koht (1)

Gümnaasiumi noormeestest käisid võistlemas veel 11. klassi õpilane Karl Hendrik Holst, kes jooksis end 100 meetri finaalis VIII kohale ja odaviskes tuli X kohale. 3000 meetri jooksust võtsid osa Tõnu Tamm (12.kl) ja Brent Pere (10.kl), viimane neist oli kohal ka 800 meetri jooksus. Lühemates, 200 ja 800 meetri jooksus osales Harry Martõnov (11.kl) ning kuuli tõukasid Erik Jüri Nurmela (11.kl) ja Hannes-Egmond Ivask (11.kl).

Gümnaasiumi neidudest saavutas kuulitõukes VII koha Leanika Laanisto (10.kl) ja kettaheites IX koha Kairi Lillemäe (12.kl). Kaugust käisid hüppamas Liis Siimar (10.kl) ja Liisi Asula (10.kl). Vanema vanuseastme neidudest jooksis 100 meetri finaalis end XX kohale Margit Kooser (10.kl).

Tänusõnad õpilaste juhendajatele-õpetajale!